Tranformice Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


daca aveti cont transformice, si sunteti din roomania, hai aici!avem muuulte lucruri!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrare

 

 Povestea characterului de pe transformice

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Soaricelalex

Soaricelalex


Mesaje : 19
Data de inscriere : 22/09/2011

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptyJoi Sept 22, 2011 2:59 pm

Faceti o poveste !

Eu sunt Soaricelul alex.

Eu am fost creat de doamna sobolenia ! am trecut prin multe aventuri pe care le voi povesti pe parcurs Wink
Sus In jos
Misterio
Admin
Misterio


Mesaje : 132
Data de inscriere : 22/09/2011
Localizare : Transformice

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptyJoi Sept 22, 2011 3:06 pm

Christy,soarecele meu a avut parinti:minnie si alfy.ei au murit incercand sa i-a o branza.el a ramas far apairntii la varsta de 8 ani.are si un frate mai mare,care il ignrjeste.are 18 ani
Sus In jos
https://crazyromaniansmouse.forumgratuit.ro
Soaricelalex

Soaricelalex


Mesaje : 19
Data de inscriere : 22/09/2011

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptyJoi Sept 22, 2011 3:06 pm

Admin a scris:
Christy,soarecele meu a avut parinti:minnie si alfy.ei au murit incercand sa i-a o branza.el a ramas far apairntii la varsta de 8 ani.are si un frate mai mare,care il ignrjeste.are 18 ani

Chisty?..Imi aduc aminte de el,e prietenul meu cel mai bun !
Sus In jos
Misterio
Admin
Misterio


Mesaje : 132
Data de inscriere : 22/09/2011
Localizare : Transformice

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptyJoi Sept 22, 2011 3:07 pm

Soaricelalex a scris:
Admin a scris:
Christy,soarecele meu a avut parinti:minnie si alfy.ei au murit incercand sa i-a o branza.el a ramas far apairntii la varsta de 8 ani.are si un frate mai mare,care il ignrjeste.are 18 ani

Chisty?..Imi aduc aminte de el,e prietenul meu cel mai bun !
stai...tu esti alex?
Sus In jos
https://crazyromaniansmouse.forumgratuit.ro
Soaricelalex

Soaricelalex


Mesaje : 19
Data de inscriere : 22/09/2011

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptyJoi Sept 22, 2011 3:08 pm

Admin a scris:
Soaricelalex a scris:
Admin a scris:
Christy,soarecele meu a avut parinti:minnie si alfy.ei au murit incercand sa i-a o branza.el a ramas far apairntii la varsta de 8 ani.are si un frate mai mare,care il ignrjeste.are 18 ani

Chisty?..Imi aduc aminte de el,e prietenul meu cel mai bun !
stai...tu esti alex?

DA ! EU SUNT !
Sus In jos
ionuteu

ionuteu


Mesaje : 34
Data de inscriere : 30/09/2011
Varsta : 25
Localizare : In transformice.....

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptyVin Sept 30, 2011 4:07 pm

Salut , sunt ionuteu , soricelul care s-a nascut intr-o iarna pustie si a fost abandonat in fata tribului SuperSoarecii , a intrat in el si totul era frumos , a plecat dupa cheese dar toti l-au facut noob si s-a suparat , dar acum a mai progresat putin si are o iubita( Alessyaxd) si un frate(SoaricelAlex) . bounce
Sus In jos
MrIryIryxD

MrIryIryxD


Mesaje : 20
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 24
Localizare : Romania

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice EmptySam Oct 01, 2011 7:26 am

wtf? o.o
Un micuts soricel pe nume Myrynda... a fost abandonat de propii sai parintsi sh toti o criticau Crying or Very sad dar.. o data cu trecerea timpului, ea a trekut peste toti sh acum are o familie noua <3. 20 surori ( prea multe sa le zik pe toate XD. ) 2 parinti I love you ( Malefyco sh Madyelly [ sunt doar pe tfm :-? . ] ) 5 matushi ( cunosk dekat una :-? Narcisalea ;3 ) o bunica ( Orestart ( nu`l stiu pe bunicu` xD ) 2-3 copii ;x cativa cumnati xD. sh un iubit I love you I love you sh multsi multsi prieteni <3. ( familie de nebuni xD )
Sus In jos
AlexTransformice

AlexTransformice


Mesaje : 90
Data de inscriere : 30/09/2011
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Povestea....   Povestea characterului de pe transformice EmptySam Oct 01, 2011 7:29 am

Pe mine ma cheama Alex,pe soricelul meu tot Alex.

El a ramas singur pe lume pentru ca parintii lui au murit cand au vrut sa ia branza.A trecut prin fata unu-i trib in care a intrat si si-a gasit fratele Ionuteu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Povestea characterului de pe transformice Empty
MesajSubiect: Re: Povestea characterului de pe transformice   Povestea characterului de pe transformice Empty

Sus In jos
 
Povestea characterului de pe transformice
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii transformice
» Titluri de pe transformice
» Basix Transformice
» Povesti transformice create de noi!
» Ce obiecte aveti pe Transformice?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tranformice Romania :: Jocul :: Discutii-
Mergi direct la: