Tranformice Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


daca aveti cont transformice, si sunteti din roomania, hai aici!avem muuulte lucruri!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrare

 

 Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn

In jos 
AutorMesaj
Mihayxd
Vizitator




Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  Empty
MesajSubiect: Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn    Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  EmptyMier Dec 07, 2011 7:55 pm

Pasu 1 :

-Ziceti-mi intai ce probleme aveti , la sfarsit , imi dati id vostru de messenger , eu va voi da add .

Pasu 2 :

-Titlu meu momentan e <<Glorious Shaman>> si <<Camembert>> , mi le ziceti voi pe ale voastre.

Pasu 3:

-N-am ce sa zik.. daca vreti conturi apelati la mn Very Happy


lol! lol! santa santa affraid affraid Basketball bounce bounce I love you Exclamation Very Happy
Sus In jos
Mihayxd
Vizitator




Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn    Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  EmptyMier Dec 07, 2011 7:56 pm

- O da , am uitat ceva .. stie careva cand se baga itemele de Craciun?
Sus In jos
Mihayxd
Vizitator




Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn    Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  EmptyMier Dec 07, 2011 8:02 pm

-Apropo , baieti , cum fac cont pe forumu asta?? Sleep Sleep Sleep affraid affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn    Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn  Empty

Sus In jos
 
Daca vreti niste smecherii conturi sau cv apelati la mn
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Daca aveti intrebari...
» Vreti sa facem asta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tranformice Romania :: Jocul :: Titluri-
Mergi direct la: